Week 0

Hieronder het overzicht van alle weken:

De weken 31 en 36 zijn aangepast i.v.m. fouten in de kolommen voor de over te nemen punten. De weekwinnaars van deze weken zijn hierdoor verandert. Tevens verandert hierdoor ook de eindstand iets.

wk30:

Liefhebberringnr.J30
1L. v.d. Wilt1491130907,6
2N.M. Vink1501440900,4
3J. Blyenberg1239440871,4
4Wijnands-Edeling1332500855,2
5H. Bouwmeester & Zn1492400840,6
6P. van Vliet1334590839,7
7Comb. V.d. Berg1335450837,9
8H. Bouwmeester & Zn1492420835,1
9Comb. V.d. Berg1359870834,5
10Comb. V.d. Berg1335430820,7
11Carl Peterse1491650820,7
12Comb. V.d. Berg1359880813,8
13Carl Peterse1491640797,1
14Comb. V.d. Berg1335490796,6
15Carl Peterse1491700775,4
16Hans Goes2048340726,4
17H. Bouwmeester & Zn1492430708,3
18L. v.d. Wilt1491080706,5
19Van Gameren1338240701,1
20T. den Braven1493020688,4
21G. v.d. Pol1331310665,5
22Comb. V.d. Berg1357010620,7
23B. Boekhout1332060600,0
24A. & J vd. Stok1513310534,4
25T. den Braven1493030505,4
26Carl Peterse1491690503,6
27Hans Goes1337830501,8
28Comb. V Rooy1323820492,8
29T. den Braven1493000472,8
30Comb. V.d. Berg1334800460,3
31A. & J vd. Stok1513350442,0
32A. Nijssen en Zn1141060427,6
33Ad v.d. Kreeft1323870423,9
34A. Nijssen en Zn1334150419,0
35Comb. Slotboom1334230337,9
36J. van Waveren1334230337,9
37P. van Vliet1334450332,8
38Comb. V Rooy1323750317,0
39Van Gameren1338250308,0
40Herber van Schaik1331190263,8
41De Hoog-de Kruyk1492250233,7
42Carl Peterse1491670224,6
43Comb. V.d. Berg1335000217,2
44Van de Vooren1333320205,2
45Theo van Putten1338020195,7
46H. Bouwmeester & Zn1492390170,3
47comb. Bakker1332330141,4
48Boon v.d. Heuvel149220087,0
49L. v.d. Wilt149114077,9
50Comb. Slotboom133430065,5
51Boon v.d. Heuvel149217045,3
52A. & J vd. Stok151332038,0

wk31: AANGEPAST

Liefhebberringnr.J31
1N.M. Vink1501440998,0
2Ad v.d. Kreeft1323850990,2
3Comb. V.d. Berg1334700978,8
4Comb. V.d. Berg1335480973,0
5Jos de Ridder1323340966,7
6Putten-Hoevers1333120942,1
7Carl Peterse1491670906,1
8Comb. V.d. Berg1335430893,8
9De Hoog-de Kruyk1492250884,5
10Comb. V.d. Berg1335700805,0
11Erwin Greve1333810770,3
12Wijnands-Edeling1332500708,5
13Jos de Ridder1323330686,9
14Van Gameren1338260565,6
15A. & J vd. Stok1513340549,9
16N.M. Vink1501760542,1
17B. Boekhout1332070540,5
18Carl Peterse1491660528,4
19N.M. Vink1501450522,5
20Carl Peterse1491610514,7
21Boon v.d. Heuvel1492230467,7
22Comb. V.d. Berg1335450459,5
23D.J. Vink1501480409,0
24Jos de Ridder1323310391,4
25A. Nijssen en Zn1334150357,1
26Jos de Ridder1323320348,3
27B. Boekhout1334240341,7
28Herber van Schaik1331190308,9
29P. van Vliet1334580283,8
30Boon v.d. Heuvel1492170252,4
31J. Blyenberg1239440152,6
32Hans Goes1337810127,2
33A. & J vd. Stok1513350115,5
34Comb. V.d. Berg133546079,2
35N.M. Vink149359078,3
36Comb. Slotboom163755077,2
37L. v.d. Wilt149113029,4

wk 33:

Liefhebberringnr.J33
1Comb. V Rooy1323750980,4
2Ad v.d. Kreeft1323860976,4
3Comb. V.d. Berg1337890937,0
4N.M. Vink1501760903,7
5Putten-Hoevers1333190898,4
6P. van Vliet1334440811,0
7L. v.d. Wilt1491150770,1
8A. & J vd. Stok1513380764,2
9A. Nijssen en Zn1334030739,8
10Comb. V Rooy1323690730,8
11Ron Miltenburg1316130721,5
12D.J. Vink1501480681,7
13A. & J vd. Stok1513340632,6
14Comb. V Rooy1323760595,3
15Comb. V Rooy2042560587,4
16Comb. V Rooy1323770581,5
17N.M. Vink1501440571,7
18Erwin Greve1335540558,9
19R. Pouw1338330524,6
20Van Gameren1338260467,6
21De Hoog-de Kruyk1492280459,7
22Jos de Ridder1323270455,8
23Comb. V.d. Berg1334700422,8
24B. Boekhout1335740400,4
25L. v.d. Wilt1491130387,0
26Putten-Hoevers1333140351,6
27N.M. Vink1501750302,6
28H. Bouwmeester & Zn1492390296,7
29B. Boekhout1334240264,2
30Ron Miltenburg1316140213,4
31A. & J vd. Stok1513370202,4
32P. van Vliet1334600170,7
33Comb. V Rooy1323740117,9
34Carl Peterse1491660115,9
35Carl Peterse149161098,2
36P. van Vliet133459097,6
37Jos de Ridder132331076,6
38L. v.d. Wilt149108019,6

wk 34:

Liefhebberringnr.J34
1Comb. V.d. Berg1357010997,6
2Comb. V Rooy1323750987,5
3P. van Vliet1334450976,0
4B. Boekhout1332060920,7
5Comb. V.d. Berg1359870906,2
6A. Nijssen en Zn1141060875,0
7A. & J vd. Stok1513320837,5
8A. & J vd. Stok1513380822,9
9D.J. Vink1501480816,7
10Comb. V Rooy1323770800,0
11Comb. V Rooy1323660789,6
12Comb. V Rooy1323690737,5
13Comb. V.d. Berg1334800733,2
14Comb. V Rooy1323820729,2
15Comb. V.d. Berg1334700728,4
16A. Nijssen en Zn1334150701,9
17Herber van Schaik1331130697,1
18Comb. V.d. Berg1335430694,7
19N.M. Vink1501450689,6
20Erwin Greve1335540675,5
21R. Pouw1338330672,9
22Van Gameren1338260664,6
23J. Blyenberg1239440633,3
24Van Gameren1338240616,7
25De Hoog-de Kruyk1492280591,7
26B. Boekhout1334240576,9
27B. Boekhout1335610569,7
28Comb. V.d. Berg1335700500,0
29Carl Peterse1491670464,6
30T. den Braven1493000416,7
31Ron Miltenburg1316130363,0
32Comb. V.d. Berg1335480170,7
33L. v.d. Wilt1491140127,1
34B. Boekhout1332070113,0
35T. den Braven1493020108,3
36B. Boekhout133574096,2
37Comb. V Rooy132365029,2

wk 35:

Liefhebberringnr.J35
1P. van Vliet1334450953,4
2Boon v.d. Heuvel1492230945,8
3Comb. V.d. Berg1359880945,2
4Comb. V.d. Berg1335450917,8
5Comb. V.d. Berg1335480904,1
6B. Boekhout1332070901,4
7A. & J vd. Stok1513380848,2
8Herber van Schaik1331130830,1
9A. Nijssen en Zn1334150824,7
10A. Nijssen en Zn1141060813,7
11D.J. Vink1501480804,9
12A. & J vd. Stok1513340796,7
13B. Boekhout1332060709,6
14Carl Peterse1491630699,2
15Erwin Greve1335540690,4
16Hans Goes2048340607,0
17B. Boekhout1334240583,6
18B. Boekhout1335610578,1
19L. v.d. Wilt1491150558,3
20N.M. Vink1501440514,9
21A. & J vd. Stok1513310463,4
22Carl Peterse1491650417,3
23Comb. V.d. Berg1359870394,5
24Jos de Ridder1323270382,1
25P. van Vliet1334440347,9
26P. van Vliet1334580295,9
27T. den Braven1493020241,2
28T. den Braven1493010138,2
29J. van Waveren1349030123,3
30N.M. Vink1501760100,3
31Hans Goes133783065,0

wk 36: AANGEPAST

Liefhebberringnr.J36
1Comb. V Rooy1323650960,6
2B. Boekhout1335610927,1
3Comb. V.d. Berg1335450902,7
4Comb. V.d. Berg1359880899,7
5Comb. V.d. Berg1359870890,6
6Comb. V.d. Berg1335430866,3
7B. Boekhout1332070857,1
8Erwin Greve1335540811,6
9Hans Goes1337830806,1
10P. van Vliet1334440790,3
11A. Nijssen en Zn1141060759,9
12Jos de Ridder1323250675,8
13Ad v.d. Kreeft1323860669,7
14Comb. V.d. Berg1337890656,5
15R. Pouw1338330557,6
16Comb. V Rooy2042560542,4
17Van Gameren1338260424,2
18Comb. V.d. Berg1334800367,8
19T. den Braven1493020348,5
20Comb. V.d. Berg1334700291,8
21A. & J vd. Stok1513320242,4
22P. van Vliet1334600197,6
23Van Gameren1338280181,8
24Hans Goes2048340103,0
25Jos de Ridder132326097,0
26P. van Vliet133445051,7
27L. v.d. Wilt149115039,4

wk 37:

Liefhebberringnr.J37
1Comb. V.d. Berg1337890900,7
2Erwin Greve1333810886,0
3Comb. V Rooy1323650865,2
4Comb. V.d. Berg1334700720,6
5L. v.d. Wilt1491140719,1
6B. Boekhout1335610709,6
7J. Blyenberg1239440696,6
8H. Bouwmeester & Zn1492420603,0
9Hans Goes1337810550,6
10B. Boekhout1332060540,4
11P. van Vliet1334560433,8
12Hans Goes1337830427,0
13Comb. V.d. Berg1359870389,7
14Comb. V.d. Berg1335460386,0
15L. v.d. Wilt1491110325,8
16A. & J vd. Stok1513340322,1
17Hans Goes2048340295,9
18Comb. Slotboom1334230279,4
19J. van Waveren1334230279,4
20Jos de Ridder1323280265,9
21De Hoog-de Kruyk1491540228,5
22H. Bouwmeester & Zn1492430224,7
23P. van Vliet1334580202,2
24Jos de Ridder1323250149,8
25L. v.d. Wilt1491150104,9
26B. Boekhout133574080,9
27Comb. V.d. Berg133480062,5
28P. van Vliet133459011,0